Повноцінний інформаційний сайт, з можливістю створення необмеженої кількості розділів сайту (наприклад “Про нас”, “Послуги”, “Ціни”, “Контакти”), а також інших сторінок сайту

Що я отримаю?

Дизайн-макет

Дизайн-макет сайту - це візуальний образ майбутнього сайту, розроблений з урахуванням технічних можливостей HTML верстки. Такий макет є демонстрацією того, як візуально буде виглядати ваш сайт після верстки та наповнення.

Макет представляється у вигляді картинки, яка буде відображена в інтернет браузері, без активних кнопок і інших динамічних елементів.

Специфіка розробки графічного дизайн-макету стосовно сайту вдає із себе поєднання технічних і візуальних параметрів майбутнього сайту. Це опрацювання розташування і розміру елементів сайту з точки зору зручності пошуку і використання інформації на сайті.

Основою для розробки дизайн-макету сайту є надані замовником матеріали: логотип, слоган, фірмові (або кращі) кольору, графічні елементи, фотографії та інші елементи дизайну, а також заповнена клієнтом анкета.

Каталог сторінок

Сайт не має обмежень по кількості сторінок і клієнт може завжди розширювати і доповнювати контент.

Система керуванням сайту

WordPress, Joomla, Magento - популярні CMS
Десятки років історії та понад 100 млн встановлень для найвідоміших компаній: ebay, mtv, peugeot, ikea, gorilaz.

Зворотній зв’язок

Дозволяє клієнтам відправляти повідомлення з сайту, наприклад для замовлення послуги або уточнення наявності товару.

Розміщення інформації клієнта

Наповнення всього головного і додаткових меню сайту, матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок / товарів сайту.

Гарантійне обслуговування

Ваш майбутній сайт доступний 24/7 для відвідувачів