Як ми працюємо з клієнтами

01

Попередній етап

Ідея, прототип та оплата

Визначення мети і завдань

Для успішної розробки сайту і надалі ефективному його використанні необхідно все детально обговорити, визначити цілі, уточнити суть завдання.

Прототип сайту

Складання прототипу дизайну сайту зумовлене гострою необхідністю обміркувати структуру майбутнього сайту перед початком робіт, що дозволить створити більш дружній і зручний інтерфейс сайту. Фахівці студії, в залежності від типу сайту, завжди готують від 2 до 7 Прототипів і погоджують їх з клієнтом, після ці прототипи додаються до договору.

Розробка технічного завдання

У будь-якій технічній роботі потрібно Технічне завдання. Перед початком розробки будь-якого сайту фахівці студії  завжди готують Технічне завдання, що забезпечує отримання клієнтом 100% позитивного результату. Написане Технічне завдання завжди докладається до договору.

Підписання договору і оплата вартості розробки дизайну

Після того як написано Технічне завдання і складені Прототипи сторінок, для яких буде розроблятися дизайн сайту, клієнт підписує договір на розробку сайту зі студією "FEDIR". Після підписання договору клієнт оплачує вартість розробки веб-дизайну сайту зазначену в договорі.

02

Створення сайту

Дизайн та програмування сайту

Розробка дизайну сайту

Після того як підписаний договір на розробку сайту дизайнери студії  приступають до розробки веб-дизайну. Ми розробляємо дизайн в професійних дизайнерських програмах, які працюють з векторної і растрової графікою. Після розробки макета головної сторінки він передається на розгляд клієнту. Якщо клієнта все влаштовує, то дизайнери продовжують розробку вже внутрішніх сторінок, а якщо у клієнта є побажання, то він їх передає для внесення. Ми працюємо на результат і тому ми працюємо з клієнтом поки його все не влаштує.

Верстка дизайну і підключення CMS

На даному етапі програмісти студії виконують верстку валідність і кросбраузерності дизайну, затверджений клієнтом, а так само підключають до сайту систему управління сайтом (CMS).

Впровадження функціоналу

Після того, як виконана верстка сайту і підключена Система управління програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, згідно Технічного завдання, яке погоджено і докладено до договору.

Базове наповнення

Після того як виконані всі технічні завдання для сайту, контент менеджери студії "FEDIR" проводять базове наповнення сайту. Базове наповнення - наповнення всього головного і додаткового меню сайту, матеріалами та категоріями для того, щоб була можливість показати роботу функціоналу сайту. Базове наповнення в середньому складається з 5-10 сторінок / товарів сайту.

Тестування

На даному етапі сайт передається тестерам студії "FEDIR" для проведення повномасштабного тестування і виявлення, помилок на сайті. 

Навчання замовника

Після отримання позитивного відгуку клієнт отримує необхідні матеріали, для проведення навчання роботі з сайтом. Для зручності клієнта можливе навчання в Skype або будь-яким іншим способом. Також клієнт отримує фото, відео та текстову інформацію для роботи з сайтом.

 Навчання в середньому займає від 1-2 годин і проходить в дуже дружній і щирій атмосфері.

03

Закінчення

Публікаця сайту та підтримка

Реєстрація домену

Якщо у клієнта для створеного сайту немає домену, то студія звичайно запропонує послуги підбору та реєстрації в більш ніж 130 міжнародних, українських і країнових доменних зонах.

Надання хостингу

Якщо у клієнта для створеного сайту немає і хостингу, то студія "FEDIR" люб'язно надасть місце на своїх супер швидких SSD-серверах в датацентрах України, США, Великобританії або Індії.

Підготовка до розкручування

Кожен сайт після перенесення на хостинг і підключення домену готується до просування. 

Шампанське за наш рахунок!

Так, так. Ми дуже раді, що Ви зробити у нас сайт!

Let's help you!

Working from home meant we could vary snack and coffee breaks…